+420 702 224 464 office@akastute.cz
Vyberte stránku

Obory práva

Tam kde Vám jiní již nejsou schopni pomoci, začíná naše práce.

Zajímá Vás více? Hledáte právní pomoc? Neváhejte se na nás obrátit!

Trestní právo

V rámci trestního práva poskytujeme obhajobu fyzickým i právnickým osobám a to nejčastěji se zaměřením na hospodářské trestné činy. Odborně Vám poradíme od počátku trestního stíhání až po případné jednaní před soudem, kde zajistíme profesionální obhajobu. Zastupovat Vás budou vždy advokáti s mnohaletou praxí a zkušenostmi. Jsme odborníky na řešení nelehkých situací.

Korporátní právo

Korporátní právo je nedílnou součástí každé právnické osoby, ať už jde o založení společnosti, změny ve struktuře, valné hromady či problematiku podnikatelských seskupení. Provádíme revizi a tvorbu obchodních smluv, pomůžeme se správou problémových pohledávek a jejich vymáháním. Zajistíme pro Vaši společnost veškerý právní servis, a tak se na plno a bez starostí můžete věnovat svému podnikání.

Insolvence, exekuce

Především v podnikatelské sféře je insolvence, tedy neschopnost splácet své závazky, velmi častým problémem. Neskromně si dovolíme říci, že v tomto oboru práva jsme odborníci, kterých není mnoho. Rádi Vám pomůžeme tuto situaci vyřešit, ať už jste na straně dlužníka či věřitele. 

Stavební právo

Našim klientům zajišťujeme kompletní právní poradenství v oblasti stavebního práva. Připravíme či zkontrolujeme veškeré smlouvy a poskytneme Vám náležité právní zázemí. Navrhneme efektivní řešení, zrealizujeme plánované postupy a v případě sporů Vás zastoupíme u soudu

Pracovní právo

V rámci pracovního práva pro Vás zajistíme nastavení smluvních vztahů, vnitřních předpisů podniku i komplexní poradenství. Řešíme problematiku zaměstnaneckých a managerských smluv či otázky ohledně konkurenčního chování, zaměstnávání cizinců nebo ochrany osobních údajů.

Smluvní agenda

Zjistíme pro Vás přípravu a kontrolu smluvních dokumentů v rámci všech právních oblastí. Se zaměřením na nemovitosti, firemní a obchodní problematiku. Připravujeme standardní smlouvy kupní či darovací, ale i atypické smlouvy dle individuálního zadání. 

Soudní řízení

Naše klienty zastupujeme v řízení před soudem a to v občanských řízeních, trestních řízeních i správních řízeních. V naprosté většině se jedná o specifické případy, ve kterých díky odbornému právnímu přístupu zajistíme účinné řešení. Nepouštějte se tedy do těchto sporů sami a využijte naši pomoc

Duševní vlastnictví

Jednou z našich specializací je autorské právo, duševní vlastnictví a dynamická oblast informačních technologií. Pomůžeme Vám získat potřebné licence, patenty, ochranné známky a především střežit Vaše obchodní tajemství. Spolehněte se na naše bohaté zkušenosti a nenechte si Váš nápad vzít.

Máte dotazy?

Řešíte problematiku v jiných oborech práva? Hledáte pomoc? Podělte se s námi o Váš problém – budeme se Vám snažit vyjít vstříc s nápaditým řešením. Pokud se Váš dotaz bude týkat oblastí, na které se nezaměřujeme, rádi Vám doporučíme některého z našich kolegů, který Vám ochotně a profesionálně poradí. 

POTŘEBUJETE PRÁVNÍ POMOC? NAPIŠTE NÁM!

7 + 15 =